O nás

Vývoj produktů, které dnes vyrábí a dále vylepšuje firma Happy Electronics s.r.o. se započal v roce 2003, kdy se na trhu objevil první psychowalkman Sirius, který sklidil pozitivní ohlasy od uživatelů a tak došlo i na druhou rozšířenější verzi. Cílem bylo snížit cenu těchto přístrojů a zpřístupnit je širší veřejnosti.

Ze zpětné vazby od uživatelů bylo jasné, že přístroje nejčastěji používají k usínání, relaxaci a studiu. Uživatelé si občas stěžovali na propojení různých částí kabely a tak vznikl nápad na psychowalkman v brýlích, který je nejúspěšnějším produktem. Victory je velmi elegantní, funkční a praktický psychowalkman u kterého se nám podařilo zachovat cenovou dostupnost. V druhé verzi došlo k výraznému zjednodušení ovládání díky dálkovému ovladači. V létě 2013 jsme poprvé nabídli možnost zakoupit si přístroj Victory i s jazykovými kurzy.

Cenovou senzací je přístroj Flex, ke kterému je možné si dokoupit i biofeedback. Flex vyžaduje připojení k počítači, ale je neodolatelný svojí cenou a schopností se přizpůsobit tomu, jak uživatel na stimulaci reaguje.

Měřič GSR je dalším bonbónkem v naší nabídce. Jeho užití je velmi jednoduché a možnosti užití široké. Nám se například náhodou stalo, že manželka měla měřič na ruce při jedné hádce. Průběh grafu byl doslova fascinující. Dále jej využíváme při zklidnění před tenisovým zápasem.

Velikou úctu chováme k práci kolegů z Mind Alive. Máme tu nejlepší zkušenost s jejich produkty a proto jsme se rozhodli je nabízet vedle našich výrobků. Především pro osoby s ADD/ADHD nemáme nic lepšího než přístroj ALERT.

Naší snahou je, abyste žili šťastnější, zdravější a spokojenější život. Psychowalkmany jsou pro to vynikající pomocníci, kteří i nám pomáhají v různých životních situacích.