O nás

Vývoj produktů, které dnes vyrábí a dále vylepšuje firma Happy Electronics s.r.o. se započal v roce 2003, kdy se na trhu objevil první psychowalkman Sirius, který sklidil pozitivní ohlasy od uživatelů a tak došlo i na druhou rozšířenější verzi. Cílem bylo snížit cenu těchto přístrojů a zpřístupnit je širší veřejnosti.

Ze zpětné vazby od uživatelů bylo jasné, že přístroje nejčastěji používají k usínání, relaxaci a studiu. Uživatelé si občas stěžovali na propojení různých částí kabely a tak vznikl nápad na psychowalkman v brýlích, který je nejúspěšnějším produktem. Victory je velmi elegantní, funkční a praktický psychowalkman u kterého se nám podařilo zachovat cenovou dostupnost. V druhé verzi došlo k výraznému zjednodušení ovládání díky dálkovému ovladači. V létě 2013 jsme poprvé nabídli možnost zakoupit si přístroj Victory i s jazykovými kurzy.

Cenovou senzací je přístroj Flex, ke kterému je možné si dokoupit i biofeedback. Flex vyžaduje připojení k počítači, ale je neodolatelný svojí cenou a schopností se přizpůsobit tomu, jak uživatel na stimulaci reaguje.

Měřič GSR je dalším bonbónkem v naší nabídce. Jeho užití je velmi jednoduché a možnosti užití široké. Nám se například náhodou stalo, že manželka měla měřič na ruce při jedné hádce. Průběh grafu byl doslova fascinující. Dále jej využíváme při zklidnění před tenisovým zápasem.

Velikou úctu chováme k práci kolegů z Mind Alive. Máme tu nejlepší zkušenost s jejich produkty a proto jsme se rozhodli je nabízet vedle našich výrobků. Především pro osoby s ADD/ADHD nemáme nic lepšího než přístroj ALERT.

Naší snahou je, abyste žili šťastnější, zdravější a spokojenější život. Psychowalkmany jsou pro to vynikající pomocníci, kteří i nám pomáhají v různých životních situacích.

SLUŽBY

Zprostředkování koupě AVS přístroje za cenu běžnou ve světě

 • Zajištění pozáručního servisu
 • Možnost překladu manuálu
 • Pomoc s výběrem a poradenství
 • Záruka odpovídající zemi, z které byl daný AVS přístroj zakoupen

napište na kolman (zavináč) happy-electronics.eu, o jaký přístroj máte zájem, rádi vám zašleme cenovou nabídku.

Servis psychowalkmanů (AVS přístrojů)

 • Victory, Victory V2, Flex, Flex Biofeedback, Sirius ACR
 • další přístroje po konzultaci

Vybrané servisní úkony - Victory V2

 • Výměna baterie (zahrnuje novou baterii) - 280 Kč
 • Výměna jednoho sluchátka - 240 Kč
 • Výměna obou sluchátek - 360 Kč
 • Výměna prasklého plastu - 390 Kč
 • Poštovné - 70 Kč
 • U dalších závad je cena stanovena individuálě

Veškeré servisní úkony zahrnují kompletní test přístroje a upgrade na nejnovější firmware. Ceny jsou včetně DPH.

Zasílejte, prosím, pouze kompletní balení - Victory V2, ovladač, adaptér a kabel.

Happy Electronics, s.r.o.
Areál VZLU, Budova 32
Beranových 130
199 05 Praha - Letňany
nutné uvést telefon: 603413556

Postup pozáruční reklamace

Přístroj zašlete na adresu:

Happy Electronics, s.r.o.
Areál VZLU, Budova 32
Beranových 130
199 05 Praha - Letňany
nutné uvést telefon: 603413556

Bude Vám oznámena přibližná cena opravy a doba opravy. V případě Vašeho souhlasu s cenou opravy bude Váš přístroj opraven.

Ceník

Službacena
Odhad ceny a doby opravy 300 Kč s DPH
*150 Kč s DPH
Práce na opravě 300 Kč s DPH / hod
*200 Kč s DPH / hod

Ceny platí pro zákazníky, kteří zboží zakoupili na obchodu shop.relaxuj.com, www.relaxuj.com, relaxuj.unas.cz. Nebo od našich autorizovaných distributorů.

Příprava speciální audionahrávky pro psychowalkman Victory V2 - např. jazykový kurz, motivační audio nahrávka atd. Svůj konkrétní dotaz zašlete na kolman (zavináč) happy-electronics.eu