Jak vybírat psychowalkman

AVS technologie mohou pomoci výrazně zlepšit kvalitu Vašeho života. Vhodně zvolený psychowalkman zvyšuje účinnost těchto technologií ať už tím, že činí sezení příjemnějšími a pohodlnějšími, nebo možností přizpůsobit stimulaci Vašim individuálním potřebám.

Náš velmi úspěšný psychowalkman Victory V2 je oblíbený zejména pro svou kompaktnost zajišťující pohodlné používání bez kabelů a nutnosti cokoliv propojovat, a také pro snadné ovládání. Počet programů, kterými je přístroj vybaven, je dostačující pro drtivou většinu uživatelů, přístroj ale nenabízí žádnou možnost aktualizace, programy tak nejsou dále upravovány ani doplňovány odborníky.

Potýkáte-li se se specifickými problémy, například hyperaktivitou u dětí, potřebujete přístroj vyvinutý speciálně pro pomoc s Vašimi konkrétními potížemi, například David Alert.

Pro každého, komu nejsou cizí moderní technologie, je jednoznačně nejlepší volbou aplikace Mindroid s externími brýlemi. Jedná se o aplikaci pro mobilní zařízení, tablety a smartphony, vybavené operačním systémem Android, která je mozkem celého systému a zajišťuje světelnou i zvukovou stimulaci. Aplikace je neustále aktualizována a doplňována odborníky. Uživatel se sice neobejde bez kabelů, jelikož k zařízení s Androidem je třeba připojit vlastní sluchátka a brýle, kvalita stimulace si ale v ničem nezadá s mnohem dražšími klasickými AVS přístroji, které se rovněž skládají z několika kabely propojených částí.

Společnost Happy Electronics je exkluzivním výrobcem a dodavatelem externích brýlí pro aplikaci Mindroid. Existují dvě varianty, Brýle k Mindoridu a Spací maska.

Oba přístroje umožňují uživateli zvolit si mezi více jak 16 miliony barev tu, která mu pro světelnou stimulaci nejvíce vyhovuje, ale zatímco brýle mají pouze dvě světelné diody, do masky jsou implementovány čtyři a jejich prostorový efekt zlepšuje účinnost stimulace. Pokud hledáte AVS přístroj, který by mohla používat celá rodina, jsou pro vás vhodnější Brýle k Mindroidu, které lze snadno čistit.

Spací masku lze čistit rovněž, ale ne příliš dokonale, protože je vyrobena ze savého materiálu, z hygienických důvodů tedy nedoporučujeme časté střídání uživatelů. Výhodou tohoto přístroje jsou nejen zmiňované čtyři diody, ale také fakt, že ji lze použít i s aplikací Sleep as Android, a nižší pořizovací cena.

Pro ty z Vás, kdo nemáte vlastní přístroj s Androidem a nemáte se zařízeími tohoto typu zkušenosti, je zde možnost zakoupit Superagent. Jedná se o komplet tabletu, v němž jsou již instalovány a připraveny k použití jak aplikace Mindroid a Sleep as Android, tak naše aplikace pro biofeedback, všechny v plné verzi se zajištěnými aktualizacemi, za aplikace tedy nebudete muset platit, ani se zabývat jejich instalací či zjišťováním, zda jsou kompatibilní s Vaším přístrojem. Součástí kompletu jsou také sluchátka a dle Vaší volby buď světelné Brýle k Mindroidu, nebo Spací maska. Tento komplet, který nabízí velmi kvalitní světelnou stimulaci, je k dostání za bezkonkurenční cenu, a kromě toho k němu za zvýhodněnou cenu lze dokoupit příslušenství pro biofeedback.

Víme, že cena hraje v rozhodování o nákupu AVS přístroje důležitou roli, proto hldáme nová, inovativní řešení, abychom mohli nabízet efektivní přístroje za co nejdostupnější ceny. Jedním z nich je právě spojení mobilních zařízení se systémem Android s externími brýlemi, které výrazně snižuje cenu AVS přístrojů a zpřístupňuje tuto technologii širokému spektru uživatelů.