Digitální Oxymetr StressLocator na zápěstí

Novinka! Přesný a pohodlný digitální oximetr k připevnění na zápěstí, ke každodennímu užívání i dlouhým měřením například během celé noci. Kromě přehledu o své kondici můžete s jeho pomocí tohoto přístroje zjistit i to, zda netrpíte nebezpečnou spánkovou apneou.

Více informací zde
Digitální Oxymetr StressLocator na zápěstí

2 975 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

SKLADEM


Vedle našeho prstového oxymetru je Vám nyní k dispozici i jeho přesnější, pohodlnější varianta připevnitelná na zápěstí. Digitální oximetr perfektně pracuje s aplikací StressLocator (viz níže), a také s aplikací Sleep as Android, prostřednictvím které zaznamenává údaje o Vašem dechu během spánku, a tím může pomoci včas odhalit, zda netrpínte například spánkouvou apneou.

Přístroj je vybavený displayem, na němž můžete sledovat naměřené hodnoty bez nutnosti propojovat přístroj se svým mobilním telefonem, a disponuje vnitřní pamětí pro ukládání dat. Upevnění přístroje na zápěstí je velmi komfortní (včetně měkkého senzoru na prst) a umožňuje velmi dlouhá měření - i po celou noc.

Zajímáte se o svou psychickou a fyzickou kondici? Chcete naplno využít své možností? Chcete mít své zdraví pod kontrolou? 

Vytvořili jsme jednoduchou, spolehlivou a cenově dostupnou možnost, jak si můžete změřit svůj mentální a fyzický stres. Během dvou minut zjistíte, jak na tom právě jste. StressLocator a jeho výsledky můžete použít na plánování svých aktivit nebo na sledování míry svého stresu, fyzické kondice a schopnosti se soustředit.

Nejefektivnější je použití aplikace s oxymetrem, který umožňuje přesné a pohodlné monitorování funkcí Vašeho těla. Přitom se nejedná o pouhé shromažďování dat, aplikace nabízí možnost tréninku a postupného zlepšování se. Můžete se tak naučit rychleji uvolnit či soustředit, a díky tomu i například efektivněji pracovat.

Nově můžete s oxymetrem i zachraňovat astronauty!

Pro ty soutěživé z vás nabízí StressLocator možnost porovnávat naměřené hodnoty s osatními uživateli na internetu. Kromě toho je k dispozici nová hra Save Astronautspro Android a iPhone. Dokážete se rychle soustředit? Pokud ano, máte možnost ovládnout žebříčky! Hra byla vyvinuta speciálně pro oxymetr a je ovládána výhradně Vaší vůlí. Může vám přinést nejen zábavu, ale i pokroky v sebeovládání. Hra je zdarma ke stažení zde.

Save Astronauts

Dlouhodobé sledování výsledků

V případě, že si opakovaně naměříte vysokou míru stresu, velmi doporučujeme hledat vhodnou možnost, jak se vrátit do rovnováhy. Dlouhodobý stres, od kterého nedokážeme najít úlevu, má prokazatelně negativní vliv na celkové zdraví. Může docházet ke zhoršení imunity a existuje dlouhý seznam psychosomatických chorob, které jsou způsobeny dlouhodobým působením stresu. Z našich dosavadních měření přináší psychowalkman rychlou úlevu od stresu i u osob, které zklidnění hledají jen stěží. Pevně věříme, že StressLocator a jeho výsledky vám pomohou žít vyrovnanější život.

Z čeho se skládá StressLocator?

StressLocator má tři hlavní části, avšak můžete používat jen aplikaci pro Android (ke stažení zde).

Aplikace pro Android

Po nainstalování do svého telefonu se rovnou můžete změřit přes kameru telefonu, ale myslete na to, že měření kamerou může být méně přesné a některé kamery po dvou minutách vytváří pocit pálení na pokožce. Můžete si přepnout mezi snadným náhledem a náhledem pro experty.  Snadný náhled zobrazuje 2 indexy: Index fyzického stresu, Index koncentrace a Index relaxace, které jsou všechny odvozeny z grafů v náhledu pro experty. Indexy vystihují podstatu a umožňují rychlé vyhodnocení.

Specifikace oxymetru

Rozsah měření:
Spo2 : 35-99 %
Puls: 25 ~ 255 úderů za minutu

Rozlišení:
Spo2 : 1%
Puls: 1 úder za minutu
Uživatelská příručka:

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Digitální Oxymetr StressLocator na zápěstí

Digitální Oxymetr StressLocator na zápěstí

Novinka! Přesný a pohodlný digitální oximetr k připevnění na zápěstí, ke každodennímu užívání i dlouhým měřením například během celé noci. Kromě přehledu o své kondici můžete s jeho pomocí tohoto přístroje zjistit i to, zda netrpíte nebezpečnou spánkovou apneou.

Napište svůj názor

×