Psychowalkmany

Počet produktů: 6

Psychowalkmany jsou moderními zařízeními pro stimulaci mysli. Audiovizuální stimulace, jejímž prostřednictvím tyto přístroje působí na lidský mozek, je vysoce účinná a věděcky ověřená. Přístroj její pomocí naladí mozkové vlny na požadovanou frekvenci, a tím pomáhá k efektivnější relaxaci, kvalitnějšímu spánku, hlubší meditaci a zvýšené pozornosti.

Mozkové vlny

Psychowalkamnů je na trhu celá řada, od všestranných přístrojů po specializovaná zařízení vyvinutá pro uživatele s velmi konkrétními požadavky, jako je například pomoc s hyperaktivitou u dětí. Další informace naleznete na tomto odkazu.

Efektivita při odbourávání stresu je jednou z hlavních předností psychowalkmanů. Relaxační programy obecně jsou velmi účinné a jejich dlouhodobé využívání, například po těžkém pracovním dni, může pomoci výrazně zlepšit kvalitu života. Zároveň umí tyto přístroje podpořit soustředění, což využijete například při studiu, ale také po probuzení - psychowalkman Vás do nového dne nastartuje efektivněji než Váš obvyklý šálek kávy. Audiovizuální stimulace je zcela přirozená a především nenávyková - naopak, psychowalkman Vás může naučit relaxovat, usínat, učit se a soustředit tak, že jej po roce pravidelného používání již budete potřebovat jen výjimečně.

Upozornění: Psychowalkmany pracují s blikajícím světlem, proto je nesmějí používat osoby trpící epilepsií, ani těhotné ženy.

Více